DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 299128-3,12%
Ankara
15°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Akrep Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu bugün neler söylüyor? Akrep burcu bugün neler yaşayacak? Günlük genel, aşk & ilişkiler, iş & kariyer ve maddi durumunuz ile ilgili yorumları, 21 Kasım 2022 Pazartesi gününe özel, Akrep burcu günlük yıldız falı ve günlük burç yorumları ile birlikte öğrenin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

21 Kasım 2022 Pazartesi yorumu : Haftanın ilk gününde, ev ve aile hayatınızdaki insanların size fazlasıyla yardımcı olma isteğiyle karşılaşabilirsiniz. Etkin enerjiler alıyorsunuz ve bundan dilediğiniz gibi yararlanma şansınız da var. Bilinçaltınızdaki olumsuzlukları tamamen geride bırakmaya çalışın. Değişim gösteren koşullara uygun adımlar atmanızın daha iyi olabileceğini de unutmayın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Akrep burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda beklenmedik sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Sınırlar üzerindeki etkinliğiniz, birlikteliğinizden yana yüzünüzün gülmesini sağlayabilir. Karmaşadan olabildiğince uzak durmaya çalışın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak var olan pürüzleri ortadan kaldırmaya çalışın. Harekete geçmek için doğru zamandasınız ve bundan da dilediğiniz gibi yararlanabileceksiniz. Kontrolü genel olarak elinizde bulundurmaya çalışın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Akrep burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyatla ilgili konularda daha sabırlı davranmaya çalışın. Sınırlar değişiklik gösteriyor olsa da üstesinden gelme şansınız var. Hata yapmayacağınız bir süreçten geçmektesiniz.

Akrep Burcu Günlük Yıldız Falı

Genel %70
Aşk %50
Para %60
Sağlık %55
İş %70

Gezegenlerin Şu anki Konumu

Son güncelleme: Son güncelleme: 21 Kasım Pazartesi 20:40
Güneş*29° Akrep Ay01° Akrep
Merkür06° Yay Venüs06° Yay
Merkür06° Yay Venüs06° Yay
Mars22° İkizler (R) Jüpiter28° Balık (R)
Satürn19° Kova Uranüs16° Boğa (R)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.